Garanti ve İade Koşulları

Garanti Koşulları
Tüm ürünler aksi belirtilmediği takdirde üretici firmaların garantisi altındadır. Garanti koşullarının geçerli olabilmesi için kargo teslimatı esnasında ürünü mutlaka kontrol ediniz. Herhangi bir hasar gördüğünüzde tutanak tutturarak ürünü teslim almayınız. Ürün üzerinde yapılan değişiklikler,ürünün deforme olması ya da ürünün orijinal dizaynının bozulması garanti kapsamı dışındadır.

Ürün İade Koşulları
Sitemiz üzerinden satın aldığınız ürünün hatalı çıkması halinde teslimat tarihinden itibaren en geç 7 gün içerisinde sayfamızdaki online destek bölümünden (Whatsapp), ya da email mail@caruza.com kanalından bizimle iletişim kurmanız gerekmektedir. Sipariş edilen ürün hatası müşteri kullanımından oluşmuşsa veya 7 günlük süre içerisinde ürün kullanılmışsa ürünün iade ve değişimi yapılmaz. Ürün iadesi ve değiştirme şartları olarak, 4077 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun gereği uygulamalar esastır.

Kişiye Özel Tasarımlar (Ürün kişiselleştirme)
Sitemizde satışa sunduğumuz gümüş kolyelere (925 ayar) 42 cm gümüş zincir(925 ayar) dahildir. Ürünlerin orjinal halleri kaplamasızdır. Elbette bileklik, halhal gibi diğer ürünlerde kullandığımız zincirler de 925 ayar gümüştür. Kısacası aksi belirtilmedikçe ve çelik ürünler ve diğer metallerden oluşan ürünlerimiz dışında tüm zincirlerimiz 925 ayar gümüştür ve ürününe göre ya parlak cilalı ya da mat yüzeye sahiptirler.

Ancak bazı müşterilerimiz ürünü kişiselleştirmek isteyip kolyenin zincirini daha uzun üretmemizi talep etmektedirler. Bu durum, zincir türü ve zincir uzunluğuna göre ilave bir maliyet getirmektedir. İlave maliyetler ürün detaylarında belirtilmiştir. Ürün detaylarında bir kişiselleştirme öğesi seçildiğinde (örnek: 42cm yerine 65 cm zincir; veya gümüş ürünlerimizin üzerine rose renk (pembe) veya atlın renk (sari) yada farklı bir kaplama seçildiğinde fiyat otomatik olarak güncellenmektedir. Sitemizden kontrol sağlanabilmektedir.
Bu şekilde sipariş edilen ürünlerin iadesi veya değişimi (değişim: SATICI ile görüşüldükten sonra, istisnai durumlarda SATICI tarafından kabul edilebilir. Ancak biz mecburiyet söz konusu değildir) kişiye özel hazırlanmış olması sebebi ile mümkün değildir.

Canlı Sohbet için Tıkla! x Canlı Sohbet için Tıkla! Tıklayınız
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.