Sıralama Seçiniz
1 2
1 2

Origami, kelime bakımından katlanmış kâğıt anlamına gelen bir sözcüktür aslında. Origami, temelde kâğıdı, makas, bıçak gibi kesici aletler ya da yapıştırıcı tarzı bir madde kullanmadan yalnızca katlayarak çeşitli şekillere büründürme sanatına denmektedir. Zaman gelir bu bir Origami Kuş’tur an gelir bu bir Origami Fil ‘dir.

Caruza ekibi Origami tarzına farklı İzmir ‘imize has bir yorum katarak geliştirdiği Origami Kolye Koleksiyonun her bir parçasına eşsizlik, büyüleyicilik ve zerafet yüklemiştir. Elliyi aşan model bulunan bu kategoride hedef 250 ve üzeridir.

Origami kolye modellerimiz yaşantımızdan tanıdığımız, aslında çok sevdiğimiz günlük yoğunluğumuz sebebi ile zaman zaman hatırımızdan çıkan hayvanlardan oluşmaktadır. Tüm Origami Ürünleri şık, modern ve tarz bir yapıya sahiptirler.

Alışılagelinen dışında her yerde ve mağazada görebileceğiniz modellerden farklıdırlar. Bunun sebebi ise, Origami Kolyelerimizin tarafımızca tasarlanıp seri üretime dayalı olmayan bir çalışma sistemiyle oluşmasıdır.

Trend Origami Kolye Fiyatları

Origami Gümüş Kolye ve ilgili diğer ürünleri olan Origami Bileklik, Origami Küpe ve Origami Yüzük kategorilerini de incelemeden sitemizden ayrılamyınız. Ayrıca zaman zaman akıllı e-ticaret sitemiz tarafından ürün, kategori ve Tasarım Kolye bazında aktif hale gelen İndirim, 2 Al 1 Öde ve Çekiliş gibi kampanyalarımız için de her an tetikte olmanızı tavsiye edebiliriz. Sitemizde dolaşırken her an karşınıza minik bir sürpriz çıkabilir.

Origami Tasarım Kolye modellerini ayrıca kişiye özel tasarlatma şansınız da bulunmakta. Yüzlerce müşterimize bu konuda servis ve hizmet vermiş olmanın mutluluğunu yaşayarak sizleri de bu eksende görmeyi çok isteriz.
Origami Gümüş Kolye ve Origami Tasarım Kolye segmentlerinde sizleri de en kısa zaman da görüp hizmet verebilmek dileğiyle..

Canlı Sohbet için Tıkla! x Canlı Sohbet için Tıkla! Tıklayınız
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.